KS Włókniarz Kudowa Zdrój - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Aktualności:
  • 2018-03-25 SIÓDMY SPARING
  • 2018-03-16 SZÓSTY SPARING
  • 2018-03-09 PIĄTY SPARING
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • GLKS Orlęta Krosnowice - Polonia Bystrzyca Kłodzka 2:1
  • Sudety Międzylesie - Odrodzeni Szalejów Dolny 4:4
  • Łomniczanka Stara Łomnica - Śnieżnik Domaszków 3:4
  • LKS Bierkowice - WLKS Wambierzyce 4:4
  • Hutnik Szczytna - Włókniarz Kudowa Zdrój 1:3
  • Granica Tłumaczów - Zamek Gorzanów 3:6
  • KS Polanica zdrój - ATS Wojbórz 1:5
  •        

Logowanie

Najnowsza galeria

Inter - Włókniarz
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 55, wczoraj: 98
ogółem: 1 382 728

statystyki szczegółowe

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-09-02 Śnieżnik Domaszków 2:4 Orlęta Krosnowice zobacz ›
2017-09-02 Pogoń Duszniki Zdrój 1:1 KS Polanica Zdrój zobacz ›
2017-09-02 Orle Międzylesie 0:9 Włókniarz Kudowa Zdrój zobacz ›
2017-09-02 Hutnik Szczytna 4:1 Tęcza Ścinawka Dolna zobacz ›
2017-09-02 Trojan Lądek Zdrój 9:0 Iskra Jaszkowa Dolna zobacz ›
Śnieżnik Domaszków 4:2 Orle Międzylesie zobacz ›
Włókniarz Kudowa Zdrój 2:4 Trojan Lądek Zdrój zobacz ›
Orlęta Krosnowice 2:2 KS Polanica Zdrój zobacz ›
Iskra Jaszkowa Dolna 0:3 Hutnik Szczytna zobacz ›
2017-09-09 Tęcza Ścinawka Dolna 2:1 Polonia Bystrzyca Kłodzka zobacz ›
Polonia Bystrzyca Kłodzka 8:1 Iskra Jaszkowa Dolna zobacz ›
Trojan Lądek Zdrój 5:2 Śnieżnik Domaszków zobacz ›
Hutnik Szczytna 2:3 Włókniarz Kudowa Zdrój zobacz ›
Pogoń Duszniki Zdrój 5:1 Tęcza Ścinawka Dolna zobacz ›
Orle Międzylesie 1:14 Orlęta Krosnowice zobacz ›
Tęcza Ścinawka Dolna 0:1 KS Polanica Zdrój zobacz ›
Iskra Jaszkowa Dolna 0:3 Pogoń Duszniki Zdrój zobacz ›
Włókniarz Kudowa Zdrój 3:4 Polonia Bystrzyca Kłodzka zobacz ›
Orle Międzylesie 0:13 Trojan Lądek Zdrój zobacz ›
Śnieżnik Domaszków 3:0 Hutnik Szczytna zobacz ›
Hutnik Szczytna 3:0 Orle Międzylesie zobacz ›
Polonia Bystrzyca Kłodzka 4:3 Śnieżnik Domaszków zobacz ›
Pogoń Duszniki Zdrój 6:1 Włókniarz Kudowa Zdrój zobacz ›
Trojan Lądek Zdrój 3:0 Orlęta Krosnowice zobacz ›
KS Polanica Zdrój 19:0 Iskra Jaszkowa Dolna zobacz ›
Śnieżnik Domaszków 1:6 Pogoń Duszniki Zdrój zobacz ›
Trojan Lądek Zdrój 4:0 Hutnik Szczytna zobacz ›
Orlęta Krosnowice 2:0 Tęcza Ścinawka Dolna zobacz ›
Włókniarz Kudowa Zdrój 0:3 KS Polanica Zdrój zobacz ›
Orle Międzylesie 0:3 Polonia Bystrzyca Kłodzka zobacz ›
Pogoń Duszniki Zdrój 12:0 Orle Międzylesie zobacz ›
KS Polanica Zdrój 8:0 Śnieżnik Domaszków zobacz ›
Tęcza Ścinawka Dolna 4:0 Iskra Jaszkowa Dolna zobacz ›
Hutnik Szczytna 3:2 Orlęta Krosnowice zobacz ›
Polonia Bystrzyca Kłodzka 0:3 Trojan Lądek Zdrój zobacz ›
Hutnik Szczytna 1:0 Polonia Bystrzyca Kłodzka zobacz ›
Trojan Lądek Zdrój 3:2 Pogoń Duszniki Zdrój zobacz ›
Orle Międzylesie 0:3 KS Polanica Zdrój zobacz ›
Włókniarz Kudowa Zdrój 4:2 Tęcza Ścinawka Dolna zobacz ›
Orlęta Krosnowice Iskra Jaszkowa Dolna 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 0:6 Orlęta Krosnowice zobacz ›
KS Polanica Zdrój 3:1 Trojan Lądek Zdrój zobacz ›
Tęcza Ścinawka Dolna 6:1 Śnieżnik Domaszków zobacz ›
Iskra Jaszkowa Dolna 0:8 Włókniarz Kudowa Zdrój zobacz ›
Pogoń Duszniki Zdrój 3:0 Hutnik Szczytna zobacz ›
10  Śnieżnik Domaszków 10:1 Iskra Jaszkowa Dolna zobacz ›
10  Orlęta Krosnowice 3:2 Włókniarz Kudowa Zdrój zobacz ›
10  Orle Międzylesie 1:4 Tęcza Ścinawka Dolna zobacz ›
10  Hutnik Szczytna 0:3 KS Polanica Zdrój zobacz ›
10  Polonia Bystrzyca Kłodzka 0:12 Pogoń Duszniki Zdrój zobacz ›
11  Iskra Jaszkowa Dolna 7:6 Orle Międzylesie zobacz ›
11  Pogoń Duszniki Zdrój 2:0 Orlęta Krosnowice zobacz ›
11  KS Polanica Zdrój 1:0 Polonia Bystrzyca Kłodzka zobacz ›
11  Tęcza Ścinawka Dolna 0:4 Trojan Lądek Zdrój zobacz ›
11  Włókniarz Kudowa Zdrój 4:5 Śnieżnik Domaszków zobacz ›

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
GLKS Orlęta Krosnowice 2:1 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Sudety Międzylesie 4:4 Odrodzeni Szalejów Dolny
Łomniczanka Stara Łomnica 3:4 Śnieżnik Domaszków
LKS Bierkowice 4:4 WLKS Wambierzyce
Hutnik Szczytna 1:3 Włókniarz Kudowa Zdrój
Granica Tłumaczów 3:6 Zamek Gorzanów
KS Polanica zdrój 1:5 ATS Wojbórz

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Łomniczanka Stara Łomnica - Sudety Międzylesie
LKS Bierkowice - Śnieżnik Domaszków
Granica Tłumaczów - Włókniarz Kudowa Zdrój
Odrodzeni Szalejów Dolny - Polonia Bystrzyca Kłodzka
ATS Wojbórz - Zamek Gorzanów
Hutnik Szczytna - WLKS Wambierzyce
GLKS Orlęta Krosnowice - KS Polanica zdrój

Ostatnie spotkanie

Słowianin Wolibórz Włókniarz Kudowa Zdrój
Słowianin Wolibórz 1:9 Włókniarz Kudowa Zdrój
2018-03-25, 16:00:00
Nowa Ruda - Słupiec
     
mecz towarzyski

Wyszukiwarka