KS Włókniarz Kudowa Zdrój - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Aktualności:
  • 2018-03-25 SIÓDMY SPARING
  • 2018-03-16 SZÓSTY SPARING
  • 2018-03-09 PIĄTY SPARING
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • GLKS Orlęta Krosnowice - Polonia Bystrzyca Kłodzka 2:1
  • Sudety Międzylesie - Odrodzeni Szalejów Dolny 4:4
  • Łomniczanka Stara Łomnica - Śnieżnik Domaszków 3:4
  • LKS Bierkowice - WLKS Wambierzyce 4:4
  • Hutnik Szczytna - Włókniarz Kudowa Zdrój 1:3
  • Granica Tłumaczów - Zamek Gorzanów 3:6
  • KS Polanica zdrój - ATS Wojbórz 1:5
  •        

Logowanie

Najnowsza galeria

Inter - Włókniarz
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 58, wczoraj: 98
ogółem: 1 382 731

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-20 Sudety Międzylesie 2:1 Łomniczanka Stara Łomnica zobacz ›
2017-08-20 Śnieżnik Domaszków 3:1 LKS Bierkowice zobacz ›
2017-08-20 Włókniarz Kudowa Zdrój 2:0 Granica Tłumaczów zobacz ›
2017-08-20 Polonia Bystrzyca Kłodzka 7:1 Odrodzeni Szalejów Dolny zobacz ›
2017-08-20 Zamek Gorzanów 2:3 ATS Wojbórz zobacz ›
2017-08-20 WLKS Wambierzyce 1:3 Hutnik Szczytna zobacz ›
2017-08-20 KS Polanica zdrój 0:4 GLKS Orlęta Krosnowice zobacz ›
2017-08-27 LKS Bierkowice 3:3 Sudety Międzylesie zobacz ›
2017-08-27 Granica Tłumaczów 1:1 WLKS Wambierzyce zobacz ›
2017-08-27 Zamek Gorzanów 2:4 Włókniarz Kudowa Zdrój zobacz ›
2017-08-27 Łomniczanka Stara Łomnica 1:5 Polonia Bystrzyca Kłodzka zobacz ›
2017-08-27 Hutnik Szczytna 2:6 Śnieżnik Domaszków zobacz ›
2017-08-27 ATS Wojbórz 1:2 GLKS Orlęta Krosnowice zobacz ›
2017-08-27 Odrodzeni Szalejów Dolny 4:1 KS Polanica zdrój zobacz ›
2017-09-03 Sudety Międzylesie 1:1 Hutnik Szczytna zobacz ›
2017-09-03 Śnieżnik Domaszków 3:1 Granica Tłumaczów zobacz ›
2017-09-03 WLKS Wambierzyce 3:7 Zamek Gorzanów zobacz ›
2017-09-03 GLKS Orlęta Krosnowice 1:2 Odrodzeni Szalejów Dolny zobacz ›
2017-09-03 KS Polanica zdrój 1:2 Łomniczanka Stara Łomnica zobacz ›
2017-09-03 Włókniarz Kudowa Zdrój 1:1 ATS Wojbórz zobacz ›
2017-09-03 Polonia Bystrzyca Kłodzka 8:0 LKS Bierkowice zobacz ›
2017-09-10 Łomniczanka Stara Łomnica 1:1 GLKS Orlęta Krosnowice zobacz ›
2017-09-10 ATS Wojbórz 4:0 Odrodzeni Szalejów Dolny zobacz ›
2017-09-10 LKS Bierkowice 1:0 KS Polanica zdrój zobacz ›
2017-09-10 Hutnik Szczytna 0:9 Polonia Bystrzyca Kłodzka zobacz ›
2017-09-10 Granica Tłumaczów 2:3 Sudety Międzylesie zobacz ›
2017-09-10 Zamek Gorzanów 2:5 Śnieżnik Domaszków zobacz ›
2017-09-10 Włókniarz Kudowa Zdrój 10:1 WLKS Wambierzyce zobacz ›
2017-09-17 Sudety Międzylesie 1:0 Zamek Gorzanów zobacz ›
2017-09-17 Śnieżnik Domaszków 3:0 Włókniarz Kudowa Zdrój zobacz ›
2017-09-17 Polonia Bystrzyca Kłodzka 10:0 Granica Tłumaczów zobacz ›
2017-09-17 KS Polanica zdrój 1:1 Hutnik Szczytna zobacz ›
2017-09-17 GLKS Orlęta Krosnowice 0:1 LKS Bierkowice zobacz ›
2017-09-17 WLKS Wambierzyce 1:4 ATS Wojbórz zobacz ›
2017-09-17 Odrodzeni Szalejów Dolny 1:5 Łomniczanka Stara Łomnica zobacz ›
2017-09-24 Granica Tłumaczów 4:0 KS Polanica zdrój zobacz ›
2017-09-24 ATS Wojbórz 5:2 Łomniczanka Stara Łomnica zobacz ›
2017-09-24 LKS Bierkowice 1:0 Odrodzeni Szalejów Dolny zobacz ›
2017-09-24 Hutnik Szczytna 4:1 GLKS Orlęta Krosnowice zobacz ›
2017-09-24 Zamek Gorzanów 2:10 Polonia Bystrzyca Kłodzka zobacz ›
2017-09-24 Włókniarz Kudowa Zdrój 5:0 Sudety Międzylesie zobacz ›
2017-09-24 WLKS Wambierzyce 2:1 Śnieżnik Domaszków zobacz ›
2017-10-01 Śnieżnik Domaszków 6:1 ATS Wojbórz zobacz ›
2017-10-01 Polonia Bystrzyca Kłodzka 0:1 Włókniarz Kudowa Zdrój zobacz ›
2017-10-01 GLKS Orlęta Krosnowice 2:3 Granica Tłumaczów zobacz ›
2017-10-01 Odrodzeni Szalejów Dolny 2:1 Hutnik Szczytna zobacz ›
2017-10-01 Łomniczanka Stara Łomnica 1:1 LKS Bierkowice zobacz ›
2017-10-01 KS Polanica zdrój 3:1 Zamek Gorzanów zobacz ›
2017-10-01 Sudety Międzylesie 2:0 WLKS Wambierzyce zobacz ›
2017-10-08 Śnieżnik Domaszków 4:0 Sudety Międzylesie zobacz ›
2017-10-08 Hutnik Szczytna 4:5 Łomniczanka Stara Łomnica zobacz ›
2017-10-08 WLKS Wambierzyce 2:3 Polonia Bystrzyca Kłodzka zobacz ›
2017-10-08 Włókniarz Kudowa Zdrój 2:1 KS Polanica zdrój zobacz ›
2017-10-08 Zamek Gorzanów 2:3 GLKS Orlęta Krosnowice zobacz ›
2017-10-08 Granica Tłumaczów 2:2 Odrodzeni Szalejów Dolny zobacz ›
2017-10-08 ATS Wojbórz 6:1 LKS Bierkowice zobacz ›
2017-10-15 Sudety Międzylesie 3:2 ATS Wojbórz zobacz ›
2017-10-15 Polonia Bystrzyca Kłodzka 1:2 Śnieżnik Domaszków zobacz ›
2017-10-15 KS Polanica zdrój 3:0 WLKS Wambierzyce zobacz ›
2017-10-15 GLKS Orlęta Krosnowice 0:2 Włókniarz Kudowa Zdrój zobacz ›
2017-10-15 Odrodzeni Szalejów Dolny 0:5 Zamek Gorzanów zobacz ›
2017-10-15 Łomniczanka Stara Łomnica 2:2 Granica Tłumaczów zobacz ›
2017-10-15 LKS Bierkowice 2:2 Hutnik Szczytna zobacz ›
10  2017-10-22 Śnieżnik Domaszków 2:4 KS Polanica zdrój zobacz ›
10  2017-10-22 Granica Tłumaczów 0:1 LKS Bierkowice zobacz ›
10  2017-10-22 Zamek Gorzanów 1:0 Łomniczanka Stara Łomnica zobacz ›
10  2017-10-22 Włókniarz Kudowa Zdrój 10:0 Odrodzeni Szalejów Dolny zobacz ›
10  2017-10-22 WLKS Wambierzyce 2:5 GLKS Orlęta Krosnowice zobacz ›
10  2017-10-22 Sudety Międzylesie 1:5 Polonia Bystrzyca Kłodzka zobacz ›
10  2017-10-22 ATS Wojbórz 5:1 Hutnik Szczytna zobacz ›
11  2017-10-29 KS Polanica zdrój 2:2 Sudety Międzylesie zobacz ›
11  2017-10-29 GLKS Orlęta Krosnowice 2:5 Śnieżnik Domaszków zobacz ›
11  2017-10-29 WLKS Wambierzyce 0:0 Odrodzeni Szalejów Dolny zobacz ›
11  2017-10-29 Łomniczanka Stara Łomnica 0:3 Włókniarz Kudowa Zdrój zobacz ›
11  2017-10-29 LKS Bierkowice 2:1 Zamek Gorzanów zobacz ›
11  2017-10-29 Hutnik Szczytna 9:1 Granica Tłumaczów zobacz ›
11  2017-10-29 Polonia Bystrzyca Kłodzka 3:0 ATS Wojbórz zobacz ›
12  2017-11-05 Śnieżnik Domaszków 8:0 Odrodzeni Szalejów Dolny zobacz ›
12  2017-11-05 Włókniarz Kudowa Zdrój 6:0 LKS Bierkowice zobacz ›
12  2017-11-05 WLKS Wambierzyce 2:2 Łomniczanka Stara Łomnica zobacz ›
12  2017-11-05 Sudety Międzylesie 0:3 GLKS Orlęta Krosnowice zobacz ›
12  2017-11-05 Polonia Bystrzyca Kłodzka 2:0 KS Polanica zdrój zobacz ›
12  2017-11-05 Zamek Gorzanów 5:0 Hutnik Szczytna zobacz ›
12  2017-11-05 ATS Wojbórz 4:0 Granica Tłumaczów zobacz ›
13  2017-11-12 GLKS Orlęta Krosnowice 2:1 Polonia Bystrzyca Kłodzka zobacz ›
13  2017-11-12 Sudety Międzylesie 4:4 Odrodzeni Szalejów Dolny zobacz ›
13  2017-11-12 Łomniczanka Stara Łomnica 3:4 Śnieżnik Domaszków zobacz ›
13  2017-11-12 LKS Bierkowice 4:4 WLKS Wambierzyce zobacz ›
13  2017-11-12 Hutnik Szczytna 1:3 Włókniarz Kudowa Zdrój zobacz ›
13  2017-11-12 Granica Tłumaczów 3:6 Zamek Gorzanów zobacz ›
13  2017-11-12 KS Polanica zdrój 1:5 ATS Wojbórz zobacz ›
14  2018-04-08 Łomniczanka Stara Łomnica Sudety Międzylesie 17:00
14  2018-04-08 LKS Bierkowice Śnieżnik Domaszków 17:00
14  2018-04-08 Granica Tłumaczów Włókniarz Kudowa Zdrój 16:00
14  2018-04-08 Odrodzeni Szalejów Dolny Polonia Bystrzyca Kłodzka 17:00
14  2018-04-08 ATS Wojbórz Zamek Gorzanów 17:00
14  2018-04-08 Hutnik Szczytna WLKS Wambierzyce 17:00
14  2018-04-08 GLKS Orlęta Krosnowice KS Polanica zdrój 17:00
15  2018-04-15 Sudety Międzylesie LKS Bierkowice 17:00
15  2018-04-15 WLKS Wambierzyce Granica Tłumaczów 17:00
15  2018-04-15 Włókniarz Kudowa Zdrój Zamek Gorzanów 16:00
15  2018-04-15 Polonia Bystrzyca Kłodzka Łomniczanka Stara Łomnica 17:00
15  2018-04-15 Śnieżnik Domaszków Hutnik Szczytna 17:00
15  2018-04-15 GLKS Orlęta Krosnowice ATS Wojbórz 17:00
15  2018-04-15 KS Polanica zdrój Odrodzeni Szalejów Dolny 17:00
16  2018-04-22 Hutnik Szczytna Sudety Międzylesie 17:00
16  2018-04-22 Granica Tłumaczów Śnieżnik Domaszków 17:00
16  2018-04-22 Zamek Gorzanów WLKS Wambierzyce 17:00
16  2018-04-22 Odrodzeni Szalejów Dolny GLKS Orlęta Krosnowice 17:00
16  2018-04-22 Łomniczanka Stara Łomnica KS Polanica zdrój 17:00
16  2018-04-22 ATS Wojbórz Włókniarz Kudowa Zdrój 17:00
16  2018-04-22 LKS Bierkowice Polonia Bystrzyca Kłodzka 17:00
17  2018-04-29 GLKS Orlęta Krosnowice Łomniczanka Stara Łomnica 16:00
17  2018-04-29 Odrodzeni Szalejów Dolny ATS Wojbórz 16:00
17  2018-04-29 KS Polanica zdrój LKS Bierkowice 16:00
17  2018-04-29 Polonia Bystrzyca Kłodzka Hutnik Szczytna 16:00
17  2018-04-29 Sudety Międzylesie Granica Tłumaczów 16:00
17  2018-04-29 Śnieżnik Domaszków Zamek Gorzanów 16:00
17  2018-04-29 WLKS Wambierzyce Włókniarz Kudowa Zdrój 16:00
18  2018-05-03 Zamek Gorzanów Sudety Międzylesie 16:00
18  2018-05-03 Włókniarz Kudowa Zdrój Śnieżnik Domaszków 16:00
18  2018-05-03 Granica Tłumaczów Polonia Bystrzyca Kłodzka 16:00
18  2018-05-03 Hutnik Szczytna KS Polanica zdrój 16:00
18  2018-05-03 LKS Bierkowice GLKS Orlęta Krosnowice 16:00
18  2018-05-03 ATS Wojbórz WLKS Wambierzyce 16:00
18  2018-05-03 Łomniczanka Stara Łomnica Odrodzeni Szalejów Dolny 16:00
19  2018-05-06 KS Polanica zdrój Granica Tłumaczów 16:00
19  2018-05-06 Łomniczanka Stara Łomnica ATS Wojbórz 16:00
19  2018-05-06 Odrodzeni Szalejów Dolny LKS Bierkowice 16:00
19  2018-05-06 GLKS Orlęta Krosnowice Hutnik Szczytna 16:00
19  2018-05-06 Polonia Bystrzyca Kłodzka Zamek Gorzanów 16:00
19  2018-05-06 Sudety Międzylesie Włókniarz Kudowa Zdrój 16:00
19  2018-05-06 Śnieżnik Domaszków WLKS Wambierzyce 16:00
20  2018-05-13 Włókniarz Kudowa Zdrój Polonia Bystrzyca Kłodzka 16:00
20  2018-05-13 Granica Tłumaczów GLKS Orlęta Krosnowice 16:00
20  2018-05-13 Hutnik Szczytna Odrodzeni Szalejów Dolny 16:00
20  2018-05-13 LKS Bierkowice Łomniczanka Stara Łomnica 16:00
20  2018-05-13 Zamek Gorzanów KS Polanica zdrój 16:00
20  2018-05-13 WLKS Wambierzyce Sudety Międzylesie 16:00
20  2018-05-13 ATS Wojbórz Śnieżnik Domaszków 16:00
21  2018-05-20 Sudety Międzylesie Śnieżnik Domaszków 15:00
21  2018-05-20 Łomniczanka Stara Łomnica Hutnik Szczytna 15:00
21  2018-05-20 Polonia Bystrzyca Kłodzka WLKS Wambierzyce 15:00
21  2018-05-20 KS Polanica zdrój Włókniarz Kudowa Zdrój 15:00
21  2018-05-20 GLKS Orlęta Krosnowice Zamek Gorzanów 15:00
21  2018-05-20 Odrodzeni Szalejów Dolny Granica Tłumaczów 15:00
21  2018-05-20 LKS Bierkowice ATS Wojbórz 15:00
22  2018-05-27 ATS Wojbórz Sudety Międzylesie 15:00
22  2018-05-27 Śnieżnik Domaszków Polonia Bystrzyca Kłodzka 15:00
22  2018-05-27 WLKS Wambierzyce KS Polanica zdrój 15:00
22  2018-05-27 Włókniarz Kudowa Zdrój GLKS Orlęta Krosnowice 15:00
22  2018-05-27 Zamek Gorzanów Odrodzeni Szalejów Dolny 15:00
22  2018-05-27 Granica Tłumaczów Łomniczanka Stara Łomnica 15:00
22  2018-05-27 Hutnik Szczytna LKS Bierkowice 15:00
23  2018-05-31 KS Polanica zdrój Śnieżnik Domaszków 15:00
23  2018-05-31 LKS Bierkowice Granica Tłumaczów 15:00
23  2018-05-31 Łomniczanka Stara Łomnica Zamek Gorzanów 15:00
23  2018-05-31 Odrodzeni Szalejów Dolny Włókniarz Kudowa Zdrój 15:00
23  2018-05-31 GLKS Orlęta Krosnowice WLKS Wambierzyce 15:00
23  2018-05-31 Polonia Bystrzyca Kłodzka Sudety Międzylesie 15:00
23  2018-05-31 Hutnik Szczytna ATS Wojbórz 15:00
24  2018-06-03 Sudety Międzylesie KS Polanica zdrój 14:00
24  2018-06-03 Śnieżnik Domaszków GLKS Orlęta Krosnowice 14:00
24  2018-06-03 Odrodzeni Szalejów Dolny WLKS Wambierzyce 14:00
24  2018-06-03 Włókniarz Kudowa Zdrój Łomniczanka Stara Łomnica 14:00
24  2018-06-03 Zamek Gorzanów LKS Bierkowice 14:00
24  2018-06-03 Granica Tłumaczów Hutnik Szczytna 14:00
24  2018-06-03 ATS Wojbórz Polonia Bystrzyca Kłodzka 14:00
25  2018-06-10 Odrodzeni Szalejów Dolny Śnieżnik Domaszków 14:00
25  2018-06-10 LKS Bierkowice Włókniarz Kudowa Zdrój 14:00
25  2018-06-10 Łomniczanka Stara Łomnica WLKS Wambierzyce 14:00
25  2018-06-10 GLKS Orlęta Krosnowice Sudety Międzylesie 14:00
25  2018-06-10 KS Polanica zdrój Polonia Bystrzyca Kłodzka 14:00
25  2018-06-10 Hutnik Szczytna Zamek Gorzanów 14:00
25  2018-06-10 Granica Tłumaczów ATS Wojbórz 14:00
26  2018-06-17 Polonia Bystrzyca Kłodzka GLKS Orlęta Krosnowice 14:00
26  2018-06-17 Odrodzeni Szalejów Dolny Sudety Międzylesie 14:00
26  2018-06-17 Śnieżnik Domaszków Łomniczanka Stara Łomnica 14:00
26  2018-06-17 WLKS Wambierzyce LKS Bierkowice 14:00
26  2018-06-17 Włókniarz Kudowa Zdrój Hutnik Szczytna 14:00
26  2018-06-17 Zamek Gorzanów Granica Tłumaczów 14:00
26  2018-06-17 ATS Wojbórz KS Polanica zdrój 14:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2017-08-13 Zrzeszeni Niwa 0:9 Włókniarz Kudowa Zdrój zobacz ›
---  2017-08-15 ATS Wojbórz 6:5 Włókniarz Kudowa Zdrój zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-07-22 Włókniarz Kudowa Zdrój 5:0 SK Babi zobacz ›
2017-07-29 Włókniarz Kudowa Zdrój 4:4 FK Nachod B zobacz ›
2017-08-05 Włókniarz Kudowa Zdrój 1:1 SK Cerveny Kostelec zobacz ›
2018-02-10 Piast Nowa Ruda 7:0 Włókniarz Kudowa Zdrój zobacz ›
2018-02-17 Włókniarz Kudowa Zdrój 3:1 Unia Złoty Stok zobacz ›
2018-02-24 Włókniarz Kudowa Zdrój 3:1 SK Cerveny Kostelec zobacz ›
2018-03-03 Włókniarz Kudowa Zdrój 9:1 SK Babi zobacz ›
2018-03-10 Włókniarz Kudowa Zdrój 2:1 Słowianin Wolibórz zobacz ›
2018-03-17 Włókniarz Kudowa Zdrój 2:2 Pogoń Duszniki Zdrój zobacz ›
2018-03-25 Słowianin Wolibórz 1:9 Włókniarz Kudowa Zdrój zobacz ›

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
GLKS Orlęta Krosnowice 2:1 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Sudety Międzylesie 4:4 Odrodzeni Szalejów Dolny
Łomniczanka Stara Łomnica 3:4 Śnieżnik Domaszków
LKS Bierkowice 4:4 WLKS Wambierzyce
Hutnik Szczytna 1:3 Włókniarz Kudowa Zdrój
Granica Tłumaczów 3:6 Zamek Gorzanów
KS Polanica zdrój 1:5 ATS Wojbórz

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Łomniczanka Stara Łomnica - Sudety Międzylesie
LKS Bierkowice - Śnieżnik Domaszków
Granica Tłumaczów - Włókniarz Kudowa Zdrój
Odrodzeni Szalejów Dolny - Polonia Bystrzyca Kłodzka
ATS Wojbórz - Zamek Gorzanów
Hutnik Szczytna - WLKS Wambierzyce
GLKS Orlęta Krosnowice - KS Polanica zdrój

Ostatnie spotkanie

Słowianin Wolibórz Włókniarz Kudowa Zdrój
Słowianin Wolibórz 1:9 Włókniarz Kudowa Zdrój
2018-03-25, 16:00:00
Nowa Ruda - Słupiec
     
mecz towarzyski

Wyszukiwarka